Organizatorzy Obozu Beana 2018

Gosia Maciaszek (Petunia)

Gosia Maciaszek (Petunia)

Koordyntor

Hejka naklejka! Ogólnie to śmieszna sprawa być po drugiej stronie monitora, bo rok temu siedziałam przed tymi postami jak Ty, czytając te barwne opisy organizatorów, a teraz jestem tu, ludzi tłum. No ale do rzeczy –  mówi do Was Petunia, nie regulujcie odbiorników. Zanim podejdziesz do mnie z pytaniem, dlaczego akurat Petunia, to upewnij się jakiego koloru włosów tego dnia szukać na ulicy. Nigdy nie można być pewnym w jakiej fryzurze zobaczy się mnie na drugi dzień, ale nie ma za to wątpliwości co do dwóch rzeczy: po pierwsze wyjazd na Obóz Beana to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć podczas swojej studenckiej przygody, a po drugie Bryta powinna dostać Nobla za „Toxic”.

Szymek Piórek (Simba)

Szymek Piórek (Simba)

Organizator

No halko! A oto człowiek, który rozkręci całe to widowisko! Najszybszy lej we wsi, człowiek impreza, a w wolnych chwilach grzeczny(XD!) student. Słucham rapu i mamy (to ona mnie zapisała na Beana rok temu <3)! Czasem powiem coś mądrego, czasem coś na śmianko, ogólnie to będzie najlepszy tydzień w Waszym życiu, gwarantuję!

Weronika Rodak (Werka)

Weronika Rodak (Werka)

Organizator

Witajcie moi mili, oto ja Beanowa Kruszynka,
I choć z wyglądu niewinna ze mnie „dziewczynka”,
Pod burzą blond włosów pomysłów jest wiele,
Ogromne serce w malutkim ciele.
Można by rzec, że specyficzna,
Miła, skromna i sympatyczna.
Już rok kontroluję, zarządzać się uczę,
Dlatego na obóz powrócić muszę.
Bo przy mnie to można ot dostać bzika,
To ja Wasza Weronika!

Agnieszka Urbańska (Aga)

Agnieszka Urbańska (Aga)

Organizator

Na co dzień pilna studentka Inżynierii Organizacji i Zarządzania, w wolnych chwilach naczelny stalker. Kocham podróże, zwłaszcza te nocne – udało mi się już zwiedzić całkiem sporo krakowskich pętli oraz przystanków krańcowych. Pamiętaj – jeśli tylko masz jakiś problem z makroekonomią, z pewnością nie zwracaj się z nim do mnie. W zeszłym roku nieuzasadnione lęki wygrały i straciłam szansę na najlepsze możliwe rozpoczęcie studiów, dlatego nie bądź jak Agnieszka i pakuj się na Beana, a napewno nie pożałujesz!

Julia Wielgus (Julka)

Julia Wielgus (Julka)

Organizator

Hejka, to ja, Julka! Od dziecka marzyłam, żeby mieć w sobie tę moc niezwykłą i zostać syrenką, niestety nadal mi się nie udało, bo Mako jest troszkę za daleko. Sowa z Hogwartu musiała zabłądzić, przez co moje magiczne zdolności wykorzystuję na Towarce. Kiedy myślę, że nikt nie słyszy, śpiewam piosenki z Disneya i Mamma Mii. Rok temu podjęłam najlepszą decyzję ever i pojechałam na Beana, lepszego tygodnia nie można sobie wymarzyć, a teraz mogę powiedzieć Mamma mia, here i go again! 

Krzysiek Bełch (Bełchu)

Krzysiek Bełch (Bełchu)

Organizator

Elo mordeczko, Krzychu na posterunku, witam serdecznie! Jeżeli o mnie chodzi, to zawsze chętnie wszamam coś na ciepło, jestem fanem pizzy i kebabów! Oprócz tego lubię słuchać muzyki, wygłupiać się tańcząc i zarażam pozytywną energią! W wolnych chwilach spadam z drzew, a podbijając do mnie na pewno usłyszysz jakiegoś sztos suchara XD Nie zastanawiaj się, let’s go na Obóz Beana!

Ania Leśniakiewicz (Frytka)

Ania Leśniakiewicz (Frytka)

Organizator

Hejka wszystkim! Każdy mówi do mnie Frytka, ale nikt nie wie dlaczego. Moja prawdziwa tożsamość to tajemnica. Zawsze chętna na różnego rodzaju trunki bądź napoje. W tym roku robię dla Was Beana, na którym byłam tylko duchem do tej pory. Możecie czuć się bezpiecznie, bo pierwszą pomoc przy złamanych nogach mam w małym palcu. Jeśli to Was nie przekonało, to już nic tego nie zrobi, ale zapiszcie się na najlepszy obóz życia!

Mateusz Tatrocki (Mati)

Mateusz Tatrocki (Mati)

Organizator

Siemka, jestem Mati! Studiuję stosunki międzynarodowe, tak bardzo mi się podobało na tym kierunku że postanowiłem go zacząć drugi raz. Lubię grać w komputer i katować swoje oczy przy polskiej ekstraklasie. Podczas Obozu Beana zagwarantuje Wam zdarte gardła przy śpiewaniu ze mną różnych piosenek i przyśpiewek. A no i słucham polskiego (i nie tylko) rapu, chillwagon chillwagon młodzieżowe słowo roku!

Łukasz Kozak (Łukasz)

Łukasz Kozak (Łukasz)

Organizator

Siemaneczko! 😀 Jestem studentem Corporate finance, lecz niech Was to nie zmyli! Jestem otwartą osobą, bardzo chętnie rozmawiam na wszystkie tematy 😀 Życie pod krawatem? Hmm, to nie ta bajka. Trochę adrenaliny nigdy nie zaszkodzi ? Dobra zabawa i świetnie spędzone chwile ze znajomymi to jest to, co lubię najbardziej ^^ A no i wiadomo, jedno małe nigdy nie zaszkodzi ? Możecie uwierzyć, że ten tydzień będzie najlepszym w całym Waszym życiu 😀

Ola Bajor (Bob)

Ola Bajor (Bob)

Organizator

Elko! Jestem sobie Ola i jestem sobie studentką, którego roku? To się jeszcze okaże. Jestem sobie radosnym człowiekiem. Lubię wszystko to co szalone, dziwne i nietypowe, może dlatego moim marzeniem kiedyś było pójść do więzienia i zorganizować tam wielką ucieczkę rodem z Prison Break. Czasem włączy mi się nocny poeta, więc powiem wam, że życie jest piękne i każdą chwilę warto celebrować, a tym bardziej, tą z ludźmi, a Obóz Beana jest właśnie taką chwilą. Nie zastanawiaj się, tylko jedź!