Organizatorzy Obozu Beana 2020

Filip Rosa (Fifi)

Filip Rosa (Fifi)

Koordynator

Elo, tu Fifi! Jestem tym typem, który składa ludzi po imprezach do kupy, poza tymi chwilami, gdy to ludzie składają mnie. Mam skłonność do wymykania się po nocach na długodystansowe spacerki i zasypiania w różnych dziwnych miejscach. Jeśli szukasz junglera do duo, właśnie go znalazłeś. W zeszłym roku cały w strachu pojechałem na Obóz Beana i przeżyłem najlepszy tydzień swojego życia. Teraz jestem koordynatorem. Czy warto? PROSTE, ŻE TAK!

Ania Żiżka

Ania Żiżka

Organizator

Hejka, jestem Ania! Taka sobie pomocna duszyczka, do której zawsze możesz podbić z każdą sprawą i problemem. UEK to mój drugi dom, możesz mnie tam spotkać praktycznie 24h na dobę, bo ciągle coś ogarniam i planuję – nie może być nudno! Dwa lata temu rekrutując się na UEK, popełniłam największy błąd mojego życia i nie zapisałam się na Beana. Nie bądź, jak ja i zacznij studia z przytupem!

Kuba Orobeć

Kuba Orobeć

Organizator

Jak to jest być organizatorem Obozu Beana, dobrze? A, wiecie, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo, że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi… A tak poza tym, co mogę o sobie powiedzieć? Podobnie jak u Asterixa, gdy wypije trochę magicznego napoju, zdobywam super moc… melanżowania! Dziwne przygody z powrotu z imprez oraz spontaniczne akcje to moja specjalność. W klubach zdzieram pięty o asfalt, a w wolnych chwilach piszę sobie słabe rapsy. Rok temu podjąłem najlepszą decyzję w życiu, jadąc na Obóz Beana, także nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

Ola Salamończyk (Turtel)

Ola Salamończyk (Turtel)

Organizator

HEJKA CZEŚĆ! Jedni mówią na mnie Turtel, drudzy Jankos, a pozostali po prostu Ola. Jeśli Wasza mama będzie chciała z Wami iść na UEK zanieść papiery, to koniecznie zabierzcie ją ze sobą. Moja na przykład postanowiła wtedy zapisać mnie na Beana (dzięki, mamo). Zastanawiacie się pewnie, co Turtle lubią robić najbardziej? A no na przykład grać w komputer, montować filmy, robić zdjęcia i wieeele, wiele innych, bo Turtle to zwierzęta orkiestry. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak robi Turtel, to pakujcie manatki i lecimy razem na Obóz Beana. LET’S GO!

Michał Gibas (Wygibas)

Michał Gibas (Wygibas)

Organizator

No hejka co tam się z tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego nie chcesz zapisać się na beana teraz? Jeśli o mnie chodzi to to lubię ostre jedzenie, słuchanie głośnej muzyki, imprezowanie do rana i testowanie nowych ruchów tanecznych w okolicznych klubach. Zawsze poratuje notatkami (jeżeli mam XD) w potrzebie i przegadam gruby temat przy tanim winie.

Piotr Stępiński (Piotrula)

Piotr Stępiński (Piotrula)

Organizator

Hejka! Z tej strony Piotrula – osoba, którą na pewno zapamiętasz z pozytywnej energii. Jestem bardzo towarzyski, nie umiem wytrzymać dłużej niż parę godzin samemu w domu. Lubię spontaniczność, nigdy niczego nie planuje, pewnie dlatego tak łatwo mnie na wszystko namówić. W tamtym roku podjąłem najlepszą decyzję ever, bo pojechałem na Beana, więc i Ty nawet się nie zastanawiaj – zapisz się! Gwarantuję Ci, że nie będziesz żałował.

Ola Biedroń

Ola Biedroń

Organizator

Hejka! Jestem Ola. Rzadko spotkasz mnie z brakiem uśmiechu na twarzy. 😃 Jeśli znajdziesz tani lot na drugi koniec świata to na zastanowienie nad wylotem daj mi jakieś 10 sekund. Baaaardzo dużo mówię. Ciężko znaleźć temat, na który nie porozmawiamy. Gdyby nie zeszłoroczny Bean moje studenckie życie nie byłoby tak bogate w nowe doświadczenia. Także jeśli jeszcze zastanawiasz się czy jechać czy nie lepiej pomyśl co spakować ze sobą!

Arek Kajniak

Arek Kajniak

Organizator

No cześć! Arek z tej strony. Aktualnie student Zarządzania i Inżynierii Produkcji (i oby tak zostało). W ciągu dnia bardzo miły i sympatyczny student, w nocy też. Zainteresowania to sport, muzyka (pasja) i rozwiązywanie sudoku. Miłośnik napoju chmielowego i znakomitej zabawy. Uwielbiam też poznawanie nowych ludzi i sen. Czasami zdarza mi się zasnąć w rozmaitych miejscach, ale jeszcze ani razu nie przysnąłem na najlepszym obozie świata! Bierzcie więc swoje zestawy imprezowe i widzimy się na beanie!

Paulina Tudaj

Paulina Tudaj

Organizator

Siemka! Studiuję Gospodarkę Przestrzenną, choć sama wciąż nie wiem, co ja robię na tym kierunku… Kiepska ze mnie korepetytorka z matmy, ale za to doradzę Ci, co zrobić, żeby Cię nie wyrzucili z pracy! Pomogę także wybrać dobre wino na zabicie smutków… Lubię pjeski, więc szkoda, że nikt jeszcze nie wziął zwierzaka na wyjazd 🙁 No cóż! Psiaków nie będzie, ale za to gwarantuję, że Obozu Beana nie zapomnisz baardzo długo i poznasz dużo szalonych, przyjacielskich ludzi! Come on, zapisz się!

Kuba Żelazko

Kuba Żelazko

Organizator

Halo! Przed Wami człowiek, którego nie trzeba długo namawiać na cokolwiek! Będziecie mnie widywać wszędzie i bardzo często. Rundka w Lol’a? O każdej porze. Lubię opakować dużego kebsa i znosić uliczne graty z ulicy. Opowiem o każdym meczu Ligi Mistrzów sprzed 20 lat i pozdzieram gardło, wykrzykując wszystkie mi znane przyśpiewki. Rok temu byłem tam, gdzie Wy obecnie i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że robicie właśnie pierwszy krok do raju. Chcecie się zmierzyć na leja? See you soon!