Organizatorzy Obozu Beana 2022

Natalia Pałka

Natalia Pałka

Koordynatorka

Hejka, z tej strony Natka, konduktorka tegorocznego Obozu Beana.

Studiuję Europeistykę, aktualnie zaczynam swój drugi rok na tej wspaniałej uczelni, jaką jest UEK. Idąc tutaj na studia, podejmujesz jedną z lepszych decyzji swojego życia. Wybierając studia, nie spodziewałam się, że tak zżyję się z tym miejscem, poznałam tutaj wiele ludzi i przyjaciół na całe życie!

Pamiętam dokładnie dzień, w którym się zapisałam. Standy, ludzie zachęcający mnie do wyjazdu. Stwierdziłam, że się zapiszę, bo czemu nie? Poznałam tam najciekawsze smaczki studenckiego życia, dowiedziałam się, czym jest słynny „lej” oraz wyszłam ze swojej strefy komfortu, pierwszy raz wchodząc na park linowy (serio!). Nie spodziewałam się, że skończę jako zapalony NZS-iak.

Wyjazd na Beana to zdecydowanie coś, co pomoże Ci się wdrożyć, a poznając ludzi, poczujesz się pewniej zaczynając studia (i ułatwisz sobie tę drogę!).

Tak z funfactów o mnie, jeśli usłyszysz, że ktoś woła „Pała”, zapewne chodzi o mnie. Mam również śmieszny tatuaż z tą ksywą na kostce (robiony w warunkach bardzo nieprofesjonalnych!).

Podsumowując, Obóz Beana to najlepsza decyzja w twoim studenckim życiu, a jak usłyszysz, że wszystko zaczyna się właśnie od niego to najszczersza ze szczerych prawd!

Do zobaczenia pod altanką!

Buziaki,

Natka

Kasia Wojdan

Kasia Wojdan

Organizatorka

Hej!

Jestem Kasia, ale większość osób mówi do mnie Kacha. Jeśli wydaje Wam się, że studia to tylko nauka to grubo się mylicie. Przykładem jestem ja, bo na samym początku byłam trochę wycofana z życia towarzyskiego i większość wolnego czasu spędzałam oglądając seriale. ALE później trafiłam do NZS-u. To właśnie tam wszystko się dla mnie zaczęło! Cudowne projekty, ludzie, za którymi wskoczyłabym w ogień, niezapomniane przygody, imprezy, wyjazdy… No właśnie! Wyjazdy. Jednym z nich jest Obóz Beana, na którego nie było dane mi jechać, ale szczerze zazdrościłam wszystkim, którzy na nim byli i opowiadali nieskończone ilości opowieści o różnych przeżytych przygodach, imprezach, ślizgu na klacie czy o swoim pierwszym piciu z leja. Teraz mam możliwość tworzenia go dla Was z niesamowitą dziewiątką przyjaciół i uwierzcie, to będzie najlepszy czas w Waszym (i moim) życiu. Jestem pewna, że to właśnie Bean pozwoli wejść Wam na UEK z wielkim przytupem i zrozumieć ile warte są studia pod względem budowania nowych relacji.

Serio, szybko pakujcie walizę, kompletujcie kilka par dresów i już 22 sierpnia wsiądźcie z nami do autobusu w kierunku Jordanovej a obiecuję, że zabierzemy Was w podróż prawdziwym rollercoasterem.

Bo w końcu… Wszystko zaczyna się od Beana.

Paulina Siarka

Paulina Siarka

Organizatorka

Hejka, mam na imię Paulina, ale wszyscy mówią na mnie Siara. Jak na gangstera przystało, mam swojego wiernego psa, o równie gangsterskim imieniu – Shelby. Gdybyście w pewnym momencie widzieli mnie podwójnie, bez zmartwień, prawdopodobnie to moja siostra bliźniaczka.

Rok temu bardzo chciałam jechać na Beana, lecz nie mogłam i to była najgorsza decyzja w moim życiu! Czeka Cię tu wiele niezapomnianych momentów i znajomości na całe życie. Dlatego nie zastanawiaj się i jedź z nami na najlepsze wakacje w życiu!

Kasia Dżuga

Kasia Dżuga

Organizatorka

Siema, Dżaga z tej strony. Na początek trochę o mnie – przywiało mnie do Krakowa prosto znad Bałtyku i studiuję na tej wspaniałej uczelni, jaką jest UEK.

Nigdy nie byłam na Beanie jako uczestnik i do tej pory żałuję! Nie popełnijcie mojego błędu i jedźcie z nami przeżyć przygodę życia. Gwarantujemy, że będzie suuuper!

Podam wam kilka funfacktów, żeby przełamać pierwsze lody. W moim mieszkaniu zwierzątkiem domowym jest ważący prawie 200g ślimak afrykański, a stojakiem na papier wypchana kaczka. Dodatkowo moją największą miłością jest skyr, to pewnie z nim mnie najczęściej będziecie widzieć. To chyba tyle z ciekawszych aspektów mojego jestestwa.

Już nie mogę doczekać się, aby Was wszystkich poznać i dowiedzieć się, jaki jest Wasz stojak na papier toaletowy. Pozdrawiam cieplutko i do zoba, buźka.

Dominika Browarnik

Dominika Browarnik

Organizatorka

Hejka, jestem Domi i chce Ci powiedzieć, że jeśli to czytasz, to jesteś o krok od podjęcia najlepszej decyzji w swoim życiu. Zapraszając Cię na ten wyjazd, przekazuję Ci klucz do rozwiązania wszystkich wątpliwości i obaw związanych z rozpoczęciem studiów.

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany tydzień, poznać wspaniałych ludzi, dowiedzieć się więcej o uczelni, studiowaniu i możliwościach rozwoju, nie może Cię z nami zabraknąć. Gwarantuję, że ten wyjazd otworzy furtkę do wielu dróg w Twoim życiu. A może pozwoli nawiązać przyjaźnie na całe życie lub spotkać miłość…

Słowo o mnie. Studiuję Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i interesuję się psychologią. Moją pasją są podróże. Zeszłoroczny Obóz Beana stał się początkiem mojej podróży przez studia, w trakcie której zdążyłam się już wiele o sobie dowiedzieć. Na przykład, że potrafię nie spać przez 24h, ale kiedy przychodzę na zajęcia, to zasypiam w sekundę… lub, że zrobienie tornada nie jest takie proste, jakby się wydawało. Pakuj walizę i już za niedługo widzimy się w Jordanowej!

Piotr Puchalski

Piotr Puchalski

Organizator

Siemano, z tej strony Pitu.

Mieszkam ok. 30 km od Krakowa, ale jestem z tym miastem mocno związany. W tym miejscu chciałbym pochwalić się Wam moimi licznymi pasjami, zainteresowaniami i hobby, ale nie chcę Was okłamywać – swój wolny czas spędzam głównie na Tiktoku i Netflixie XD

W tym roku zacznę studiować 3 rok wspaniałych studiów na UEKu (jak ten czas szybko leci). Gospodarka i Administracja Publiczna to kierunek, który już za niedługo pozwoli mi mieć wyższe wykształcenie i wymarzony papierek (hopefully).

Od samej podstawówki byłem mocno związany z samorządami szkolnymi, różnymi projektami, wolontariatami.

Pandemia trochę zmieniła mój styl życia. Pierwszy rok studiów spędziłem zdalnie… Budziłem się, otwierałem laptopa i od wykładu do wykładu siedziałem bezczynnie przed komputerem, przyswajając potrzebne minimum informacji.

Jednak studiowanie nie ogranicza się jedynie do uczenia się, zaliczania kolosów i egzaminów, spania na wykładach. Najlepsze, co mogłem zrobić na studiach, to zapisać się do NZSu! Poznawanie nowych ludzi, integracje, tworzenie projektów i wydarzeń, angażowanie się w życie studenckie jest o wiele, wieleee ważniejsze od tych nudnych rzeczy, które wymieniłem na początku! Wiedza praktyczna, która czeka na Was poza salami uczelni, jest 100 razy bardziej przyjemna i przydatna od wiedzy teoretycznej.

Na obozie BEANA nie byłem, niestety… Moja przygoda ze studiowaniem zaczęłaby się o wiele wcześniej!

Janek Stanek

Janek Stanek

Organizator

Cześć, mam na imię Janek. W zeszłym roku tak się złożyło, iż zapisałem się na Obóz Beana. Mimo, że wynikło to trochę z przypadku, to bez dłuższego zastanowienia podjąłem decyzję o wyjeździe. Z pewnością mogę powiedzieć, iż był to jeden z NAJLEPSZYCH WYBORÓW W MOIM ŻYCIU!

Pozwoliło mi to na wejście w życie studenckie z buta, poznałem masę znajomych, a aktualnie nie wyobrażam sobie mojego funkcjonowania na uczelni i poza nią bez bycia ubiegłorocznym “Beankiem”.

Kilka słów o mnie: zapalony fan futbolu, amatorski “ekspert” do spraw historii, ekonomii, wiedzy bezużytecznej oraz polskiego YT, a także pasjonat gór. Lubię słuchać trapu, ale nie pogardzę też starym, dobrym rockiem lub muzyką alternatywną. Często wdaję się w dyskusje o wszystkim i niczym, a także lubię posłuchać kogoś, kto ma coś mądrego do powiedzenia w dziedzinie, o której nie mam totalnie pojęcia. Kocham imprezować i miło spędzać czas ze znajomymi.

Jeżeli wahasz się czy jechać, gwarantuję Ci, że nie będziesz żałować!

Widzimy się na Beanie!

Kuba Leja

Kuba Leja

Organizator

Siema, jestem Kuba i jestem jedną z osób odpowiedzialnych za całe to zamieszanie. W zeszłym roku bawiłem się na Beanie jako uczestnik, a los potoczył się tak, że w tym roku pojadę tam jako organizator, z czego mega się cieszę! Ten obóz będzie jednym z najlepszych tygodni w Waszym życiu – gwarantuję. Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań, żeby tak było. Zaufajcie nam, a nie pożałujecie. Cudowni ludzie, nowe znajomości, fajne atrakcje i imprezy? Tak, tego wszystkiego możecie się spodziewać.

Kilka słów o mnie. Studiuję na UEK-u i jestem członkiem Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Były to dwie genialne decyzje w moim życiu. Dało mi to szansę na rozwój i poznanie cudownych ludzi, którzy sprawili, że moje życie stało się jeszcze lepsze. Co do zainteresowań to jestem zapalonym fanem koszykówki i Formuły 1. Lubię wypady na fajne koncerty i dobre imprezy. Mam nadzieję, że z wieloma z Was spotkamy się na najlepszej imprezie tego roku, czyli Obozie Beana. See ya!

Kacper Kunachowicz

Kacper Kunachowicz

Organizator

Siemanko, jestem Kacper, ale jak usłyszycie, że ktoś krzyczy “Kuna”, to nie bójcie się, nie chodzi o to małe żyjątko przegryzające wam kable w samochodzie, tylko o mnie. Parę słów o mnie: studiuję sobie Logistykę Międzynarodową na naszej pięknej uczelni (tak mówię o UEK-u), a w weekendy kręcę ciacha na Kazimierzu. Uwielbiam tańczyć, jeśli zobaczysz kogoś odstawiającego dzikie densy w deszczu to na 99% będę ja. Jestem bardzo otwarty na nowych ludzi i nowe znajomości, także jeśli będziesz mieć jakieś pytanka, śmiało podbijaj.

Teraz najważniejsze – jeśli wciąż zastanawiasz się, czy jechać z nami, nie wahaj się. Sam podjąłem w zeszłym roku decyzję o wyjeździe bardzo spontanicznie, ale nigdy jej nie żałowałem. Aktualnie nie wyobrażam sobie rozpoczęcia studiów bez Obozu Beana, do dzisiaj na kampusie widuję się z większością osób, które tam poznałem, a z niektórymi regularnie wyskakuje na miasto.

To co? Widzimy się w sierpniu.

Alicja Pomietło

Alicja Pomietło

Organizatorka

Hejka! Ja jestem Alice Police.

W zeszłym roku nie wzięłam udziału w Beanie i do tej pory mi z tego powodu przykro, bo nie miałam szansy doświadczyć tych wszystkich świetnych atrakcji. Dlatego teraz niezmiernie się cieszę, że będę mogła wziąć w nim udział razem z Wami! Zapiszcie się i nie popełniajcie mojego błędu.

Nie mogę doczekać się, aż Was wszystkich poznam i wspólnie spędzimy ten wspaniały tydzień.

Na Beanie widzimy się pod altaną, na wtorku z lejem!

PS. Nie bez powodu mówią na mnie Policja, opowiem Ci więcej o tej ksywie, gdy spotkamy się na Obozie!