Organizatorzy Obozu Beana 2021

Ola Kabała

Ola Kabała

Koordynator

Hejka, jestem Ola i jeśli spytasz, jak to jest być koordynatorem tego całego zamieszania, to odpowiem Ci, że nie wiem, bo chyba wciąż to do mnie nie dociera, ale bardzo się cieszę! W zeszłym roku zdecydowałam się pojechać na Obóz Beana i dzięki temu teraz mam paczkę uczelnianych super kumpelek, więc oficjalnie stwierdzam, że była to jedna z lepszych decyzji mojego życia. Jeśli chodzi o mnie to na placki ziemniaczane mówię plińce i jem je z cukrem, ale poza tym lubię tańczyć i pływać. Na Beanie basenu niestety nie będzie ☹, ale gwarantuję, że na parkiecie wytańczymy się razem za wszystkie czasy. No dalej, nie ma nad czym się zastanawiać. Zapisuj się, pakuj walizkę i za chwilę widzimy się na miejscu!

See ya!

Mateusz Łysiak

Mateusz Łysiak

Organizator

Sieeemanko! Jestem Mateusz, ale większość mówi do mnie Mati albo Mefju. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, ale na cuda trzeba chwile poczekać. Rok temu, idąc na studia na UEK nie znałem zupełnie nikogo (serio!) i sam nie wiedziałem, czy się tu odnajdę, mimo że nigdy nie miałem z tym problemów. Tak trafiłem na Obóz Beana i zupełnie nie żałuję! Poznałem wiele świetnych osób, z którymi spędziłem jeden z najlepszych tygodni mojego życia! Co o mnie? Gram na gitarze, trochę śpiewam, czasem potańczę i przeczytam dobry kryminał. Uwielbiam słuchać ludzi i z nimi rozmawiać, więc na pewno nie zostaniecie sami z własnymi myślami. Studiuję Stosunki Międzynarodowe, więc tematy polityki nie są mi straszne.  Zawsze staram się pomóc każdemu, jak tylko potrafię, więc spokojna głowa. No i jestem ratownikiem, więc krzywda się nikomu nie stanie.  Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, to powiem krótko: pakuj walizkę, zbieraj znajomych i dawaj z nami, bo wszystko zaczyna się od Obozu Beana! No to co? Do zobaczenia!

Magda Miodońska

Magda Miodońska

Organizator

Witam serdecznie, z tej strony Madzia! Słyszałam, że podobno tegoroczna edycja obozu będzie super i na pewno nie może Cię zabraknąć! Moja przygoda z NZS zaczęła się późno, więc staram się nadrobić każdą chwilę – pakuje walizy i jadę na obóz razem z Wami. Jestem bardzo pozytywną małą osóbką, studiuję Innowacyjność Produktu i z chęcią opowiem Wam, jak przetrwać pierwszy semestr na naszej Uczelni. Potem jest już z górki. 😊 Nie bójcie się, weźcie ze sobą dużo pięknego uśmiechu, pozytywną energię i ładną pogodę. Nie popełniajcie mojego błędu i zapisujcie się jak najszybciej. Jestem pewna, że ten wyjazd zostanie w waszych serduszkach na długo.

Do zobaczenia!

Maks Woźny

Maks Woźny

Organizator

Siemaneczko! Nazywam się Makso, a mówią na mnie Kakso! Studiuje sobie na UEK-u, a w weekendy kopię w piłkę w EkstraAklasie. Bardzo lubię imprezować i podróżować. Rok temu pojechałem na Obóz BEANA i dziś muszę powiedzieć, że był to cudowny czas pełen niezapomnianych chwil i czas poznania wspaniałych ludzi. Tegoroczna edycja ma być Legen…Wait for it…Dary, dlatego nie może Cię tam zabraknąć!!!

Do zobaczenia na Beanie! Pozdrowionka. 😀

Klaudia Chojniak

Klaudia Chojniak

Organizator

Hej! Jeżeli jesteś nieśmiałą osobą, idziesz na studia bez żadnych znajomych, a poznawanie nowych bardzo Cię stresuje i masz w sobie pełno obaw, to trafiłeś idealnie! Tak właśnie opisałabym siebie sprzed roku. 😉 Pojechałam na Beana w strachu i nie tylko przeżyłam najlepszy tydzień życia, ale również poznałam najwspanialszych ludzi na świecie, bez których upływający rok na pewno nie byłby taki ciekawy. Co do mnie, nie wyobrażam sobie życia bez tańca, muzyki i gorącej kawy. Choć generalnie najpierw robię, potem myślę, to zawsze chętnie każdemu pomogę! (Chyba, że chodzi o statystykę, wtedy mogę nie dać rady). Studiuję Stosunki Międzynarodowe, więc jak chcesz, to możemy porozmawiać o polityce…, ale nie musimy! Gwarantuję, że z nami przez chwilę zapomnisz, że cokolwiek musisz.

See you soon!

Filip Florczak

Filip Florczak

Organizator

Hejka, tu Filip! Wielki wielbiciel taniego piwa, gitarzysta (bez wykształcenia muzycznego) i lekkoatleta o 22:55 jak trzeba pobiec do Żabki. Od zawsze ciągnęło mnie do ludzi przyjaznych, rozrywkowych i pomocnych. Uwielbiam imprezy te spokojne przy planszówkach jak i te, gdzie bawi się do rana. Jestem otwarty na nowe doświadczenia i znajomości! Wiedząc to wszystko, pewnie nie dziwi Cię fakt, że rok temu składając papiery na UEK zapisałem się na Obóz Beana. Pomyślałem: to coś dla mnie i ani trochę się nie myliłem! Wyjazd, gdzie poznałem masę pozytywnych ludzi i przeżyłem świetne chwile, to Bean w skrócie! 😀 W tym roku jadę ponownie na Obóz Beana, nie jako uczestnik, a już jako organizator i mogę Was zapewnić, że będzie jeszcze większa jazda! Widzimy się na Obozie Beana!

Julia Wąsowicz

Julia Wąsowicz

Organizator

Hej cześć, z tej strony Jula! Rok temu podjęłam najlepszą decyzję życia i pojechałam na Beana. Czy się bałam? Jasne, że tak. Czy było warto? JASNE, ŻE TAK! Dzięki temu, że pojechałam, poznałam mnóstwo wspaniałych osób i przekonałam się, że pójście na studia samemu wcale nie jest takie straszne. Studiuję Innowacje w Biznesie i chętnie pogadam z Wami na każdy temat (no dobra, chyba że będzie on dotyczył piłki nożnej, tu mogę mieć mały problem). Uwielbiam smaczne jedzonko i dobrą kawkę. Koooocham jeździć na koncerty i choć obecna sytuacja pokrzyżowała mi trochę plany to mam już kilka biletów w zanadrzu. Do koncertów i wyjazdów namawiać mnie nie trzeba. Jestem pewna, że z nami przeżyjecie niezapomniane chwile.

Widzimy się w sierpniu!

Wojtek Danielowicz

Wojtek Danielowicz

Organizator

Siemka! Jestem Wojtek, mam niespełna 20 lat i studiuje na UEK-u. Jeżeli potrzebujesz pomocy, rady lub czegokolwiek innego w czym mogę ci pomóc, pytaj śmiało. Jestem osobą otwartą i całkiem towarzyską. Bardzo lubię ironię, dlatego niektóre moje teksty polecam brać z dużym dystansem, bo nigdy nie mam zamiaru sprawiać nikomu przykrości. Bardzo lubię imprezować i nawiązywać nowe znajomości. Moją przygodę z Beanem uznaję jako jedną z fajniejszych decyzji idąc na studia, dlatego serdecznie polecam!

Vanessa Bujok

Vanessa Bujok

Organizator

Hejka, to ja, Vanessa! Jakbyś spytał ludzi, którzy mnie znają, jaką jestem osobą, to większość by chyba powiedziała, że cute. Rzadko spotkasz mnie w złym humorze, więc raczej nie gryzę! Jestem gotowa na każdą zabawę, nawet jeśli na początku mogę być nieśmiała. Dlaczego Ci o tym mówię? Bo wiem, że dla wielu z Was nieśmiałość może być powodem, dla którego nie chcecie jechać na Obóz Beana. Ale nie bój się i zabieraj się z nami, bo to najlepszy start w studenckie życie.

A poza tym – a little party never killed nobody, right?

Mikołaj Rokita

Mikołaj Rokita

Organizator

Siema, jestem Mikens i chciałbym na wstępie zaznaczyć, że udział w obozie Beana to będzie najlepsza decyzja w Twoim życiu. Dla mnie, jako zeszłorocznego uczestnika było to świetne doświadczenie, poznałem super ludzi i dołączyłem do NZS‑u, który był oknem na życie studenckie w pandemicznym świecie. Tegoroczny Obóz Beana będzie jeszcze lepszy, ja już tego dopilnuje! Jak już się poznamy na miejscu, to zapraszam na sesyjkę słuchania Deutschrapu (ewentualnie LTE lub Lany dla wytrwałych), dyskusję o giełdzie albo narzekanie na MPK. Dodatkowo chętnie opowiem Ci, czym jest „lej”, a jeżeli już wiesz co to, to czekam, aż pobijesz mój czas. 😉