Nowi znajomi


Rozpoczęcie studiów kojarzy Ci się zapewne z poznaniem nowych ludzi? I prawidłowo!


Jednakże w pierwszych dniach studenckiego życia wcale nie musisz się czuć obco wśród setek innych żaków! Jedź z nami na Beana i poznaj swoich pierwszych studenckich znajomych. Oprócz innych maturzystów, którzy tak jak Ty postanowili rozpocząć naukę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, poznasz także studentów z wyższych roczników. Będziesz miał okazję dowiedzieć się od nich jak wyglądają studia na naszej Alma Mater, dlaczego warto działać w organizacjach studenckich oraz jak można spędzać czas po zajęciach (jak również i w trakcie ich trwania) Zapewniamy doborowe towarzystwo i świetną zabawę!


Nowi znajomi

PiłkaRozpoczęcie studiów kojarzy Ci się zapewne z poznaniem nowych ludzi. I prawidłowo! W pierwszych dniach studenckiego życia wcale nie musisz się czuć obco!

więcej

Rejestracja

KsiążkaNie zastanawiaj się, nie zwlekaj ani chwili dłużej! Wypełnij formularz zgłoszeniowy jeszcze dziś i zapewnij sobie najlepszy start studiów!

więcej

Atrakcje

Maska paintballŻeby nie było monotonnie, zapewnimy Ci atrakcje, o jakich na innych wyjazdach integracyjnych mógłbyś tylko pomarzyć!

więcej