Pojedź na Obóz

BEANA


Maturzysto! Zawsze chciałeś być o krok dalej niż inni? Jedź z nami na Obóz Beana!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza wszystkich nowoprzyjętych studentów do rozpoczęcia przygody z Uczelnią od wyjazdu integracyjnego! W tym roku odbędzie się on w dniach 28 sierpnia - 3 wrzeœnia 2017 r., w ośrodku wypoczynkowym "Ptaszyniec" w Bocheńcu k. Kielc.

To już XIX edycja naszego Obozu. Na Obozie Beana będziesz miał okazję poznać innych świeżo upieczonych studentów, porozmawiać ze starszymi kolegami oraz dowiedzieć się jak może wyglądać przyjemniejsza strona życia studenckiego. Co roku na wyjeździe obecnych jest około 80 osób, w tym 50 studentów pierwszego roku. Dzięki Obozowi Beana masz okazję nie tylko przeżyć wspaniałą zabawę, ale również dowiedzieć się wielu praktycznych rzeczy na temat studiowania, działania w organizacjach studenckich, wyjazdów zagranicznych, radzenia sobie z sesją. Oprócz tego przygotowaliśmy także mnóstwo atrakcji. Nie ma możliwości żebyś się nudził. Oferujemy Ci cały tydzień pełny wrażeń, dzięki którym 1 paŸdziernika nie będzie taki straszny. Pamiętaj – wszystko zaczyna się od Obozu Beana!


Nowi znajomi

PiłkaRozpoczęcie studiów kojarzy Ci się zapewne z poznaniem nowych ludzi. I prawidłowo! W pierwszych dniach studenckiego życia wcale nie musisz się czuć obco!

więcej

Rejestracja

KsiążkaNie zastanawiaj się, nie zwlekaj ani chwili dłużej! Wypełnij formularz zgłoszeniowy jeszcze dziś i zapewnij sobie najlepszy start studiów!

więcej

Atrakcje

Maska paintballŻeby nie było monotonnie, zapewnimy Ci atrakcje, o jakich na innych wyjazdach integracyjnych mógłbyś tylko pomarzyć!

więcej