Ludzie


AsiaSzyszkaAlex

Koordynator Obozu Beana 2017

Cześć Wam! Jestem Alex i to całe zamieszanie z Obozem Beana to przeze mnie. Jadą jacyś sportowcy? Pogram z wami w piłkę, siatkę i każdy inny sport - nawet flanki. Lubisz rano biegać? to nie będziesz sam. Rok temu byłem uczestnikiem Oozu Beana i gdybym mógł to chciałbym tak co roku. Życie moje byłoby bezsensowną droga gdybym nie pojechał na Beana... a już skończę bo łezka kręci się wokół oka. Po prostu jedzcie i się bawcie!Ewa

Cześć! Jestem Ewa i jestem studentką pierwszego roku Finansów i Rachunkowości. Chętnie pomagam innym w różnych sprawach oraz stawiam sobie nowe wyzwania. Lubię kiedy wokół mnie się dużo dzieje, dlatego sporo czasu spędzam aktywnie ze znajomymi. W wolnych chwilach uwielbiam chodzić po górach, uprawiać sport oraz integrować się :)

Kuba

Cześć, jestem Kuba! Życiowy optymista i szczęściarz. Beana świetnie wspominam dzięki nocnym przemianom w latającą ćmę! Uwielbiam rozmawiać o sporcie oraz grać we flanki! P.S. W salonie mojego domku będzie lama.Grzesiek

Siemka! Jako, że imię "Grzesiek" jest zbyt mainstreamowe nazywają mnie Grzesławem i tak Wam się będę przedstawiać. Na obozie do kontaktu zapraszam wszystkich, którzy chcą pograć w ping ponga i wszystkie jego odmiany albo lubią pośpiewać- ktoś powinien zagłuszać moje próby... Gdy o 5 rano usłyszycie Jolkę to na pewno tam będę, do usłyszenia!


Gosia

Hej jestem Gosia, będąc na pierwszym roku niestety nie miałam okazji pojechać na obóz Beana i po dziś dzień bardzo tego żałuję! W wolnych chwilach lubię czytać, Stephen King zdecydowanie króluje na moich półkach. Podobno jestem najlepszym szoferem, a będąc wierną fanką Taco Hemingwaya, zgadnijcie czego będziecie słuchać jeżdżąc ze mną autem.

Weronika

Jestem Weronika, ale wszyscy mówią mi po nazwisku, włącznie z rodzicami. Składam się w 80% z pizzy oraz w 20% z nieprzespanych nocy, które spędzam na kreowaniu swoich wspomnień ze studiów albo oglądaniu Netflixa. W poprzednim wcieleniu zdecydowanie byłam kotem, bo pomimo swoich wszystkich głupich pomysłów zawsze spadam na cztery łapy.

Ewa (Ewczix)

Cześć, jestem Ewa(ndżelina) i jeśli lubisz pierogi to ja lubię Ciebie! Mam 4 braci, każdy z nich jest blondynem. Różny przedział wiekowy, więc jakby ktoś chciał to ja umówię. I są nawet przystojni. Niektórzy również fotogeniczni. Ja nie. Ale nie trzeba być fotogenicznym, żeby robić zdjęcia, więc ja robię. Zdjęcia. Wszystkiemu. Jestem również chomikiem, który chomikuje wszystko. Bo przecież kiedyś się przyda, c'nie? Ubiegłoroczny Obóz Beana był najlepszą decyzją w moim życiu. Więc co Ty na to, żebyśmy polepili razem pierogi na Obozie Beana 2017?Pola

Halko, Cześć! Jestem Pola, na 100 pro mnie usłyszycie już pierwszego dnia. Mój znak charakterystyczny - kolorowe skarpetki. Lubię muzykę, chillek i taniec. Każdą wolną chwilę spędzam ze znajomymi. Lubię poznawać nowych ludzi i się integrować, chociaż nigdy nie pamiętam imion. Do zobaczenia!


Ania

Cześć! Mam na imię Ania i jestem studentką Ekonomii. W moim studenckim życiu wszystko zaczęło się od Obozu Beana. Interesuję się tematyką PR i marketingu, a w wolnych chwilach oglądam filmy i jeżdżę po świecie. 28 sierpnia jadę do Bocheńca i Was również zapraszam!


Konrad

Kiedy zapada zmrok, a rodzi się chaos i rozpusta... pojawia się on. Pomarańczowy w czarne pasy zwierz rządny wariacji i doz spontaniczności. Wyciśnie z Was ostatnie krople energii. Przed Państwem: Konrad Kondick Tygrysek Jezioro! Pierwszoroczniaki, cóż tu dużo pisać... do zobaczenia na BEANie, a tam niech się już dzieje co się stanie!


Nowi znajomi

PiłkaRozpoczęcie studiów kojarzy Ci się zapewne z poznaniem nowych ludzi. I prawidłowo! W pierwszych dniach studenckiego życia wcale nie musisz się czuć obco!

więcej

Rejestracja

Ksi±żkaNie zastanawiaj się, nie zwlekaj ani chwili dłużej! Wypełnij formularz zgłoszeniowy jeszcze dzi¶ i zapewnij sobie najlepszy start studiów!

więcej

Atrakcje

Maska paintballŻeby nie było monotonnie, zapewnimy Ci atrakcje, o jakich na innych wyjazdach integracyjnych mógłby¶ tylko pomarzyć!

więcej